DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Jak se přihlásit na výstavu

Jak se přihlásit na výstavu...
 
Ať už máte kočičku s PP nebo kočičku domácí, můžete ji předvést na výstavě koček. Většina výstav v ČR je mezinárodní, pro všechna plemena, koná se o víkendech a téměř všechny výstavy u nás jsou konané jako dvě jednodenní - tj. v sobotu i v neděli se koná samostatná výstava.
 
Několik následujících rad Vás navede krok po kroku, jak se správně přihlásit na výstavu:
 
  1. Pro účast na výstavě je nutné členství v některé ze Základních organizací ČSCH, jako je např. Felis Club. Prostudujte návod Jak se stát členem.
  2. V dostatečném časovém předstihu si vyberte  některou z výstav a podrobně prostudujte propozice (informace pro vystavovatele).
  3. Požádejte váš klub o potvrzení vašeho členství v ZO na přihlášku na výstavu. Přihlášku kompletně vyplňte, vyberte pro vaši kočičku správnou třídu, posuzovací skupinu, EMS kód... nejlépe, pokud vám s první přihláškou pomůže chovatel a pokud si nebudete vědět rady, obtaťte se na Základní organizaci.
  4. Odešlete klecné a přihlášku na výstavu do data uzávěrky na adresu uvedenou v propozicích výstavy.
  5. Očekávejte potvrzení o přijetí na výstavu. Pokud jste uvedli email, přijde vám většinou elektronicky, pokud ne, bude doručeno poštou. V případě, že by vám potvrzení nedošlo, kontaktujte organizátora výstavy ještě před odjezdem na výstavu.
  6. Zkontrolujte, zda má vaše kočička všechna potřebná očkování. Pro výstavy v ČR je zapotřebí očkování proti panleukopenii, rhinotracheitidě, kaliciviróze a vzteklině, a to s dostatečným předstihem před výstavou.
  7. Podrobnosti naleznete ve Výstavním řádu, vydaném Sdružením chovatelů koček.