DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Jak se stát členem

 
 
Cílem Felis Clubu je spojovat lidi, jejichž vášní jsou kočky a díky základním organizacím a výstavám mohou společně sdílet své zážitky a vyměňovat informace.
 
Naším členem se může stát každý milovník koček, ať už má kočičku s průkazem původu nebo bez, kočičku domácí, nebo kočky pouze miluje a právě mu podmínky neumožňují kočičí společnici mít. Členy se mohou stát i děti.
 
Členstvím ve Felis Clubu se automaticky stáváte členem Českého svazu chovatelů (ČSCH), a také FIFé, největší evropské organizace sdružující chovatele koček. Můžete se tak zúčastňovat mezinárodních výstav, zažádat o název chovatelské stanice, nebo se po nabytí potřebných znalostí a zkušeností stát renomovaným mezinárodním posuzovatelem.
 
Roční poplatek za členství je 500 Kč pro nového člena a 400 Kč pro stálého člena.
 
Pokud se k nám chcete přidat, vyplňte PŘIHLÁŠKU a kontaktujte jednatelku paní Hehlovou na email nebo tel. 222 318 572, 728 123 088. Členský příspěvek je možné zaslat i  na účet číslo: 163291068/0600
 
Jako členové ZO Felis Club se několikrát ročně scházíme na schůzi ZO a jednou ročně organizujeme mezinárodní výstavu koček v pražském Kongresovém centru. Na přípravě výstavy se podílí celý klub a všichni členové, kteří se podílí aktivně, mají následují rok pro svoji kočičku klecné zdarma.
 
Všichni naši členové mohou čerpat 10% slevu na služby veterinární diagnostické laboratoře SEVARON.